Besiktningsmän

Ordförande

Håkan Johansson

Avesta

hakan.johansson@orgtesta.se

0226-704 80

Besiktningsmän Bil

Namn

Ort

E-mail

Telefonnummer

Tommy Nyberg

Ludvika

tommy.nyberg@orgtesta.se

070-573 64 85

Stefan Jönsson

Ekolsund

stefan.jonsson@orgtesta.se

070-362 64 15

Lars-Inge Johansson

Uddevalla

larsinge.johansson@orgtesta.se

070-362 62 82

Ulf Lindholm

Skåne

ulf.lindholm@orgtesta.se

070-321 26 11

Olov Bågfors

Umeå

olov.bagfors@orgtesta.se

070-513 11 76

Keith Petersson

Reftele

keith.petersson@orgtesta.se

070-553 08 99

Håkan Johansson

Avesta

hakan.johansson@orgtesta.se

0226-704 80

Besiktningsmän MC

Namn

Ort

E-mail

Telefonnummer

Håkan Johansson

Avesta

hakan.johansson@orgtesta.se

0226-704 80

Christer Andersson

Hölö

christer.andersson@orgtesta.se

073-969 75 03

Keith Petersson

Reftele

keith.petersson@orgtesta.se

070-553 08 99

Peter Palmen

Skåne

peter.palmen@orgtesta.se

073-987 07 00

Olov Bågfors

Umeå

olov.bagfors@orgtesta.se

070-513 11 76

Tekniskt ansvarig

Namn

Ort

E-mail

Telefonnummer

Ulf Lindholm, Bil

Skåne

ulf.lindholm@orgtesta.se

070-321 26 11

Christer Andersson, MC

Hölö

christer.andersson@orgtesta.se

073-969 75 03

Verifieringsintyg och ID-utredningar

Namn

Ort

E-mail

Telefonnummer

Tony Domnerus

Stockholm

tony.domnerus@orgtesta.se

070-716 11 00

Keith Eliasson

Vislanda

keith.eliasson@orgtesta.se

070-845 26 79

Robert Kamarredine

USA

Kontaktas via Tony Domnerus

För besiktning av elfordon, vänligen kontakta SFRO